Najczęściej pojawiające się pytania.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pojawiające się najczęściej pytania. Głównie dotyczą one rezerwacji miejsc na pływalni oraz sposobu zakupu biletów czy karnetów.

Cena jednostkowej usługi opłaconej w karnecie lub bilecie jednorazowym obejmuje 70 minut, z czego 45 minut zawiera pobyt w strefie basenowej lub pływaniu rekreacyjnym (w tym strefa SPA oraz jacuzzi) oraz 25 minut przebywania w szatni. Każda kolejna minuta będzie objęta dodatkową opłatą w wysokości 75 groszy/min.

Jeżeli nie znalazłeś/łaś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub potrzebujesz doprecyzować umieszczone tutaj informacje, możesz skontaktować się z nami korzystając z formularza umieszczonego na samym końcu strony.

 1. Na stronie głównej aquacentrumkolbudy.pl w prawym górnym rogu znajduje się przycisk KUP BILET
 2. Wyświetli się Grafik, wybierz dzień i godzinę która Cię interesuje.
 3. Kliknij zielony przycisk: ZAPISZ SIĘ
 4. Z wyświetlanych opcji wybierz: Mam już konto i chcę się zalogować lub Chcę kupić pierwszy karnet i zapisać się na zajęcia – w zależności czy jesteś pierwszy raz czy już konto zostało założone.
 5. Z listy dostępnych form płatności wybierz tą, która interesuje Cię na ten moment:
  1. Płatność na miejscu, FitProfit/Multisport, bilet jednorazowy, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. Bilet jest ważny 7 dni od dnia zakupu i upoważnia do jednorazowego pływania rekreacyjnego. Ta forma płatności daje możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  2. Karnet na 10 wejść, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. Karnet jest ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i daje możliwość dokonywania rezerwacji na 7 dni do przodu.
 6. Wypełnij dane w formularzu.
 7. Na wskazany przez Ciebie w formularzu adres email zostanie wysłany link do aktywacji konta, w który trzeba kliknąć.
 8. Po kliknięciu w link w wiadomości otworzy się strona do ustalenia hasła do Twojego konta.
 1. Po zalogowaniu się do konta należy przejść do zakładki “Strona główna”.
 2. Korzystając z przycisków nawigacyjnych ( zielone strzałki) należy wybrać datę, która Cię interesuje.
 3. Dokonaj wyboru rodzaju zajęć, a następnie kliknij niebieski guzik z kolumny “Zapisz się”. W celu dokonania rezerwacji kolejnych terminów dla siebie lub osób przypisanych do Twojego konta procedurę należy powtórzyć.
 4. Wszystkie dokonane przez Ciebie rezerwacje są widoczne w zakładce “Moje zapisy”.
 1. Po zalogowaniu się do konta należy przejść do zakładki “Strona główna”.
 2. Rezerwację możesz odwołać samodzielnie na stronie głównej przełączając z opcji „zajęcia” na „Moje zapisy”. Klikając w czerwony krzyżyk pojawi się opcja „ wypisz”.
 3. Rezerwację możesz odwołać samodzielnie w systemie do 3 godzin przed rozpoczęciem danej jednostki pływackiej.

Wszystkie swoje rezerwacje na zajęcia zobaczą Państwo w zakładce “Moje zapisy” na stronie głównej, po zalogowaniu do systemu rezerwacyjnego.

W systemie rezerwacyjnym nie ma funkcji zrobienia stałej rezerwacji. Jeżeli chcesz korzystać z pływania rekreacyjnego regularnie o stałej porze musisz zapisać się na każdy tydzień osobno. 

Każdy zakupiony Bilet lub Karnet daje możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.

Tak, jest taka możliwość .

 1. Wybierasz termin, który Cię interesuje pomimo informacji o komplecie rezerwacji na daną jednostkę ( np.70/70). Klikając na guzik – ikona krzesełka – zapiszesz się na listę rezerwową.
 2. Informacja 70/70 (+3) oznacza, że na 70 wolnych miejsc dokonano 70 rezerwacji i 3 osoby znajdują się na liście rezerwowej.
 3. W sytuacji kiedy zwolni się miejsce, automatycznie powiadomimy Cię o tym wiadomością email oraz automatycznie zostaniesz zapisany na ta jednostkę pływacką lub zajęcia. Jeżeli nie będziesz już zainteresowany musisz odwołać rezerwację również nie później niż 3 godz. przed rozpoczęciem jednostki na która dokonałeś/łaś rezerwacji.
 1. Po zalogowaniu się do konta przejdź do zakładki “Karnet”.
 2. Naciśnij na przycisk “Dokup dodatkowy karnet”.
 3. Z rozwijanej listy wybierz opcję “Karnet dla członka rodziny”, uzupełnij potrzebne dane i wybierz rodzaj karnetu / biletu dokonując płatności on-line z której chce skorzystać osoba z rodziny. Realizując tą procedurę automatycznie zakładasz subkonto dla członka rodziny w swoim koncie klienta.
 4. Aby zarezerwować miejsce dla dodanego członka/ów rodziny, przełącz się na wybraną osobę (odpowiednie subkonto) poprzez kliknięcie awatara w prawym górnym rogu ekranu i wybierz odpowiedniego użytkownika (opisanego imieniem i nazwiskiem). Dalej postępuj analogicznie jak przy dokonywaniu rezerwacji dla swojego konta.
 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki “Karnety”.
 2. Naciśnij na przycisk “PRZEDŁUŻ “.
 3. Wyświetli się ostatni kupowany karnet który możesz kupić lub z rozwijanej listy po prawej stronie „zmień na inny” wybierz  interesujący Cię rodzaj karnetu dokonując automatycznej płatności on-line.

 4. Ważna informacja: pamiętaj, że karnety i bilety mają określony termin ważności!

Możesz dokonać zakupu karnetu w recepcji pływalni gotówką lub kartą. Warunkiem zrealizowania takiego zakupu jest wcześniejsze założenie konta klienta w systemie rezerwacyjnym zgodnie z instrukcją pod grafikiem. Przy zakładaniu konta klienta z zamiarem zakupu karnetu w recepcji należy wybrać formę płatności „PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU”.

Jest także możliwość zakupu na miejscu a pracownik recepcji założy Twoje konto i wyśle na podany adres link do jego aktywacji.

Dokonując zakupu karnetu lub biletu przez program rezerwacyjny korzystasz z zintegrowanej z programem bramki płatniczej DotPay. Operator systemu DotPay pobiera prowizję od każdej transakcji płatniczej w wysokości 1,2 %.

Założenie konta w systemie oraz opłacenie online wybranej przez Ciebie formy płatności np. karnetu czy biletu (lub innej) nie gwarantuje Ci możliwości rezerwacji miejsca w preferowanym przez Ciebie terminie np. tylko poniedziałki o 17.00.

Brak miejsc w preferowanym przez Ciebie terminach nie jest podstawą do zwrotu karnetu. O możliwości rezerwacji miejsc w danych terminach decyduje kolejność ich dokonywania przez użytkowników systemu.

W grafiku widać całkowitą dostępność torów / miejsc na pływanie rekreacyjne. Ilość dostępnych torów/ miejsc  może ulegać zmianie (zwiększeniu lub zmniejszeniu) w trakcie trwania semestru ze względu na koniecznych zmian w grafiku zajęć nauki pływania.

Osoby przebywające w wodzie mają obowiązek zakładania czepków kąpielowych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Skorzystaj z poniższego formularza.